Jedyne w swoim rodzaju eventy BHP

Oprócz "standardowych", praktycznych szkoleń z pierwszej pomocy i ppoż. oferujemy autorskie rozwiązania połączone z wyjątkowo realistyczną charakteryzacją urazową, którą wykonujemy we własnym zakresie - nie są to kupione w internecie imitacje ran a wysokiej jakości nasz produkt, który dalece przewyższa te dostępne na rynku. 

Łączymy to z profesjonalnie wyszkolonymi pozorantami oraz starannie dobraną kadrą wykładowców - praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem zawodowym z kursantami. 

Spójrz inaczej na szkolenia BHP 

Istota Dnia BHP sprowadza się do praktycznych ćwiczeń i pokazów dostosowanych do specyfiki działalności naszych klientów.

Zawsze staramy się indywidualnie dobrać scenariusz wydarzenia, aby uczestnicy zapomnieli, że to szkolenie a przenieśli się w epicentrum wydarzeń - odtwarzamy wypadki i awarie przemysłowe, pozorujemy pożary, wypadki komunikacyjne (w tym realistyczne potrącenia), realizujemy kontrolowane wybuchy itp.

Posiadamy doświadczenie w szkoleniu firm a nawet służb mundurowych. Dzięki symulatorom nauczysz się gaszenia rozdzielnicy elektrycznej, tamować krwotok a nawet ratować wisielca samobójcę. 

Dla zwiększenia realizmu niektórzy z naszych pozorantów to osoby niepełnosprawne - bez kończyn (ręka lub noga) co potęguje powagę sytuacji.

W eventach biorą udziały strażacy, ratownicy medyczni, psycholodzy, eksperci z Twojej branży. Możemy zorganizować zarówno imprezę firmową jak i duże wydarzenie w przestrzeni miejskiej - limitem jest tylko fantazja klienta.

WAŻNE! Oprócz imprez z zakresu bhp proponujemy Państwu wdrożenie "Globalnego Systemu Poprawy Świadomości z zakresu BHP w pracy". Jest to opracowana przez nas zespół koncepcja oparta na setkach lat (sumarycznie) doświadczenia w pracy w strukturach BHP. W skład systemu wchodzą szkolenia wszystkich szczebli pracowników organizacji - zaczynając od Zarządu w dół, audyty, rozmowy i praca z Waszą załogą. Jesteśmy lekarzami BHP - współpracując z Twoją zakładową służbą BHP budujemy wymierną wartość - bezpieczną pracę, która przekłada się na Twój zysk. Każdy program tak jak i pacjent jest unikalny i zawsze dopasowany do Twojej firmy. Nie mamy gotowca. Daj nam szansę podzielić się tą wiedzą!


"Jeszcze raz dziękuję. Od poniedziałku każdy mega chwali Dzień Bezpieczeństwa - cieszę się, że to właśnie Wam zaufałam. Zrobiliście to świetnie! :) 

Klaudia T.

Safety Day z 27.09.2019 r. | Gdańsk

To dla nas największa nagroda otrzymać takiego maila po skończonym, udanym evencie!
Wkładamy w naszą pracę całę serce, dlatego możesz spodziewać się, że podobnie jak w firmie Klaudii, nie zawiedziemy pokładanych w nas oczekiwań.

Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, że warto.
Szczególnie zapraszamy koleżanki i kolegów z branży BHP do współpracy! 

DLACZEGO MY?

Nasz zespół to spora grupa osób związanych na co dzień z ratownictwem (PSP, Pogotowie Ratunkowe, Policja, Alpiniści Przemysłowi, BHP), którzy dzielą się z naszymi kursantami wiedzą nie zdobytą z książek a z życia. 

BHPsopot.PL to wyjątkowa organizacja zrzeszająca praktyków - to daje nam przewagę bo dobieramy sobie najlepszych specjalistów z różnych branż, aby zapewnić Ci niespotykaną dotychczas jakość szkoleń. Złączyliśmy siły, aby zamiast konkurować ze sobą, konkurować innowacyjnością i ciągle się rozwijać a przy tym świetnie bawić. Ponadto jesteśmy dzięki temu w stanie obsłużyć nawet największe eventy i/lub szkolenia.

Założyciel BHPsopot.PL Michał Sadecki od 2011 roku związany jest z Ergo Areną a od 2019 także z Operą Leśną w Sopocie, gdzie przez 10 lat zdobył ogromne doświadczenie w zakresie organizacji eventów i ich bezpieczeństwa (koncerty, imprezy sportowe, imprezy TV).

Posiadamy w zespole Psychologa Ratownictwa, który kształci służby mundurowe i uczy je jak zachowywać się z poszkodowanymi po wypadku - jak samemu "nie zwariować". 

Omawiamy zasady bezpieczeństwa w tłumie, jak nie wpaść w panikę, jak zachować się po ataku terrorystycznym i co zrobić, aby odpowiednio wcześnie zauważyć niepokojące sygnały, które wskazują, że ktoś nam zagraża. Praktycznie ćwiczymy ewakuację oraz rozmowy przez telefon z potencjalnym zamachowcem. Nauczą tego doświadczeni w tym zakresie specjaliści.

Odtwarzamy awarie przemysłowe i wypadki do których doszło w Twojej branży lub firmie - nic lepiej nie uczy zachowania się w sytuacji krytycznej niż możliwość znalezienia się w niej w sposób kontrolowany pod czujnym okiem profesjonalistów. Odtwarzamy najmniejsze detale, które pozwolą kursantom przenieść się bezpośrednio w epicentrum niebezpiecznej sytuacji i nie dopuścić do ich powstania.

Tak, tak - gogle VR z aplikacją z zakresu pierwszej pomocy, ppoż. i bhp też przywieziemy na Safety Day jeśli tylko zechcesz je wypróbować :)

Przy okazji staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami poprawiającymi bezpieczeństwo i w miarę możliwości prezentujemy najnowsze osiągnięcia w naszych dziedzinach.

SAFETY DAY to idealna propozycja na spotkanie integracyjne pracowników i uzupełnienie do szkolenia okresowego w dziedzinie BHP.

W jaki sposób działamy?

Wszystko jest bardzo proste i skuteczne:

1

Spotykamy się

Zapoznajemy się z Wami, wnikamy w specyfikę firmy i zagrożenia z jakimi macie kontakt. Omawiamy ewentualne wypadki, które miały miejsce. Ustalamy cel jaki ma osiągnąć szkolenie. Zbieramy max dużo danych.

2

Oferta

Piszemy i konsultujemy scenariusz. Ustalamy ostateczny kształt eventu/szkolenia. Dyskutujemy o cenie - zawsze słuchamy Twojej propozycji i znajdujemy "złoty środek". Organizujemy nasze "gadżety" i zespół.

3

Działamy!

Zjawiamy się w wyznaczonym miejscu punktualnie i przystępujemy do dzieła. Wszyscy świetnie się bawimy - Wy jako uczestnicy a My jako prowadzący :) 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć na których zobaczysz szkolenia w których braliśmy aktywny udział. 

Oczywiście to nie wszystkie zdjęcia, które mamy. Posiadamy też sporo nagrań video, które z przyjemnością pokażemy podczas spotkania.


Dysponujemy szerokim zakresem wyjatkowych charakteryzacji urazowych autorstwa naszego specjalisty: Wojtka i jego zespołu "Pogotowia Pozoracyjnego".

Czym się zajmuje PP? tworzy pozoracje urazów na potrzeby ratownictwa po to, by nauka technik ratunkowych i pierwszej pomocy odbywała się w sposób możliwie jak najbardziej zbliżony z naturalnymi. 
Tym samym lepiej przygotowywała odpowiednie służby do działań z prawdziwymi poszkodowanymi.
Jeżeli chcesz obejrzeć zdjęcia to prosimy o wiadomość mailową lub telefon.


Nasze amatorskie video nagrane kiedyś dla zabawy, ale pokazuje jak inne mogą być nasze szkolenia.

Napisz lub zadzwoń po szczegóły, albo... wpadnij do nas na kawę do Sopotu - zapraszamy! 
Przyjedziemy do Was w dowolne miejsce na terenie całej Polski a nawet za granicę.

Adres:

Sopot, Plac Dwóch Miast 1 | ERGO ARENA

| © Copyright 2021 BHPsopot.PL |

Set up a site - Read more

www.000webhost.com