NASZE SZKOLENIA:


Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz szkoleń specjalistycznych:

- hakowy-sygnalista, bezpieczna praca na wysokości,
- praca w przestrzeniach zamkniętych i wybuchowych,
- praca w dostępie budowlanym,
- ppoż., pierwsza pomoc, stres w pracy
- prawo pracy
- psychologia ratownictwa
- ergonomia stanowiska pracy
- budowanie świadomości / kultury bezpieczeństwa
- szkolenia kadry managerskiej

oraz wiele innych w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Szkolenia BHP organizujemy przede wszystkim w formule ONLINE (e-learning i wideokonferencji: wykład na żywo przez TEAMS, ZOOM). Zapraszamy!

Szkolenia dla obcokrajowców

Nie jest tajemnicą, że coraz większy procent pracowników to osoby mówiące po rosyjsku, ukraińsku czy angielsku. Ich również należy przeszkolić w zakresie bhp i zagwarantować im przekazanie praktycznej wiedzy w ich języku - zajmiemy się tym.

Dbamy o Twój portfel

Dbamy o Twój portfel. BHP to inwestycja, która szybko się zwraca. Stali klienci korzystają z bardzo wysokich rabatów a szkolenia po rosyjsku nie odbiegają cenowo od szkolenia po polsku. 

e-learning

Przygotowaliśmy dla Was platformę on-line do szkoleń okresowych bhp. Co ważne - dostajesz do niej dostęp gratis nawet w przypadku szkoleń tradycyjnych (seminarium) i videokonferencji.
Sprawdzam!                     

Mobirise

Pierwsza Pomoc dla dzieci

Szkolimy od najmłodszych do najstarszych, ale przyznasz, że warto już od najmłodszych lat wpajać dzieciom zasady ratowania życia?
W szkołach i przedszkolach łatwo odnajdujemy wspólny język z dziećmi.

Mobirise

Szkolenia okresowe BHP

Szkolenia prowadzimy zarówno w lokalizacji klienta (bezpłatny dojazd w Trójmieście) oraz w naszym biurze w Ergo Arenie. Możemy też wynająć na potrzeby szkolenia dowolnej wielkości salę wykładową. 

Mobirise

Specjalistyczne

Bezpieczna praca na wysokości, praca w przestrzeniach zamkniętych, szkolenia dla hakowych - wszystko to w formie ćwiczeń. Prowadzimy szkolenia OTDL, IRATA, SPRAT i z dostępu budowlanego - we współprac.

Mobirise

Szkolenia PPOŻ.

Praktyczne szkolenia ppoż. z wykorzystaniem symulatorów. Prezentujemy zasady posługiwania się sprzętem gaśniczym, detonujemy gazy techniczne, zadymiamy pomieszczenia z których musimy się ewakuować i dużo, dużo więcej...

Mobirise

Prawo pracy, odpowidzialność inż. budown.

Specjaliści prawa pracy pomogą Wam zrozumieć najbardziej zawiłe kwestie oraz nauczą jak zastosować przepisy w praktyce. 

Mobirise

Tłumaczenia oficjalnych spotkań | PL-RUS

Możemy pochwalić się doświadczeniem w tłumaczeniu symultanicznym spotkań biznesowych oraz "politycznych" czy gwiazd show biznesu - osób "z pierwszych stron gazet". Masz gwarancję, że szkolenia bhp po rosyjsku prowadzone są naprawdę dobrze.

Cennik

Każdy projekt i zadanie jest inne i wyceniamy je indywidualnie, jednak ceny szkoleń najczęściej wahają się pomiędzy 50 a 300 zł za osobę. Oczywiście zawsze zapraszamy do negocjacji i ustalamy najbardziej korzystną cenę.

Marka: BHPsopot.PL

Od 2010 roku pracujemy na zaufanie w oczach naszych klientów i działamy dla nich do dzisiaj. Sprawdź nasze referencje a najlepiej samemu spytaj naszych klientów dlaczego nas wybierają - nie wierz nam na słowo.

Nasze biuro mieści się w Sopocie, ale działamy w całej Polsce.

Poniżej kilka migawek z naszych szkoleń. Kontakt z nami

| © Copyright 2021 BHPsopot.PL |

Mobirise website software - More here

www.000webhost.com